احمد مازنی نماینده مردم تهران و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در صفحه رسمی اینستاگرامی خود از دیدار با امام جمعه تبریز خبرداد و از سیر ومنش آل هاشم تمجید کرد.

از زمان انتصاب #آيت_الله_آل_هاشم به نمایندگی ولی فقیه و #امام_جمعه_تبریز خبرهای متفاوتی از نماز جمعه و سلوک امام جمعه در رسانه ها منعکس شد، حضور در همایش روسای کمیسیون های فرهنگی، اجتماعی شوراهای اسلامی کلان شهرها در #تبريز فرصتی شد تا علاوه بر ملاقات در محل همایش به دفتر ایشان بروم و از نزدیک با ایشان دیدار کنم
در این دیدار که همکار خوبم جناب سعيدي نماينده تبريز نیز حضور داشت از رویکرد مردمی ایشان تشکر کردم. ایشان با فروتنی از ما استقبال کرد و با همان صمیمیتی که با قشرهای مختلف مردم ارتباط برقرار کرد در باره ارتباط با جوانان در فضای مجازی و حقیقی سخن گفت، و نیز از برداشتن نرده های صفوف جلوی نماز جمعه، تا حضور جناح های مختلف در #نماز_جمعه و نقش پدری نماینده ولی فقیه برای همه مردم گفت و به حضورش در استادیوم و تماشای فوتبال و ایاب و ذهاب با اتوبوس اشاره کرد. می گفت در مواردی که در فضای مجازی از طرف برخی از جوانان مورد انتقاد قرار گرفتم با آن ها تماس تلفنی گرفتم اما آن ها باور نکردند و تلفن را قطع کردند و من چند بار تماس برقرار کردم تا بالاخره موفق به گفتگو و ارتباط دوستانه شدم.
آل هاشم اما از موانع و مشکلات راه هم گفت از جمله این که بعضی ها گفته اند این کارها تصنعی است، گفتم مردم نان گندم خوردند و فرق کارهای صوری با رفتار واقعی را می شناسند.
برای آل هاشم و مردم با صفای آذربایجان آرزوی توفیق و برای همه امامان جمعه محترم نیز سلامت و موفقیت در ارتقاء این جایگاه عبادی و سیاسی مسالت دارم