امام جمعه میاندوآب گفت: راهپیمایی روز قدس امسال به حول قوه الهی پررنگ تر از سال های گذشته برگزار خواهد شد و مردم حضور فعال و پرشور خواهند داشت.

حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده  در جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت روز قدس با بیان اینکه روز قدس، متعلق به همه امت اسلام است، اظهار کرد: روز قدس نماد وحدت امت اسلامی در مقابله با استکبار جهانی و در راس آن آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

امام جمعه میاندوآب افزود: روز قدس تنها روز دفاع از قدس نیست، بلکه روز دفاع از تفکر اسلام و مبانی اسلامی و روز دفاع از مظلومین و روز دفاع از ارزش ها است.

وی گفت: راهپیمایی روز قدس امسال به حول قوه الهی پررنگ تر از سال های گذشته برگزار خواهد شد و مردم حضور فعال و پرشور خواهند داشت.

حسن زاده با تاکید بر اینکه مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل شعار همیشگی ما است، تصریح کرد: همه مردم باید در روز قدس به صحنه آمده و با تمام قدرت، فریاد “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” و آزادی قدس شریف را از چنگال دشمنان اسلام فریاد بزنند و قطعا نیز اینگونه خواهد بود.

امام جمعه میاندوآب به خروج آمریکا از برجام و یاوه گویی های دشمنان اشاره و اظهار کرد: دشمنان اسلام و مسلمین همواره به دنبال توطئه بوده و هستند.

وی با تاکید بر ایستادگی در مقابل دشمنان، افزود: مقاومت و ایستادگی رمز پیروزی است و هرجا در مقابل دشمنان ایستاده ایم دشمن عقب نشینی کرده و هر جا عقب نشینی کرده ایم دشمن گستاخ تر شده است.

حسن زاده بر لزوم بهره مندی از فیوضات ماه مبارک تاکید کرد و گفت: باید از لحظات ماه مبارک رمضان برای بندگی خداوند تبارک و تعالی و خودسازی به بهترین نحو استفاده کنیم.