معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میاندوآب از فرسوده بودن حدود ۴۰ درصد مدارس میاندوآب خبر داد و خواستار حمایت بیشتر خیرین برای نوسازی و بهسازی مدارس شد.

، جلال پورمیرزا امروز  در همایش خیرین مدرسه ساز در میاندوآب با تقدیر از نقش خیرین، اظهار کرد: خیرین از جان و مال خود در راه کمک به دیگران انفاق می کنند.
معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میاندوآب افزود: خیرین مدرسه ساز همیشه در کنار آموزش و پرورش بوده و به نقش خود در بهسازی و بازسازی مدارس عمل می کنند.
وی گفت: از ۲۲ مهر ماه سال گذشته تعداد پنج باب مدرسه با ۲۲ کلاس درس تکمیل شده و هم اکنون نیز ۱۰ مدرسه با همکاری خیرین در سطح شهرستان در حال ساخت است.
پورمیرزا با اشاره به اینکه ۳۵ تا ۴۰ درصد مدارس شهرستان میاندوآب فرسوده است، تصریح کرد: حدود ۶۰ تا ۷۰ مدرسه در میاندوآب نیاز به بازسازی دارند و در این راه دست خیرین را می بوسیم.
معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میاندوآب به حمایت های اولیای دانش آموزان نیز اشاره و اظهار کرد: اولیای مدارس از طریق مادی و معنوی کمک حال آموزش و پرورش بوده و هستند و از آنها تقدیر و تشکر را داریم.
وی افزود: خیرین نقش مهم و تعیین کننده در تحقق اهداف آموزش و پرورش دارند و مدرسه سازی نیز گامی برای رسیدن به اوج قله های سعادت است.

  • منبع خبر : زرین خبر