بمناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ،مدیریت وپرسنل این بنیاد با ناصر امیری فرماندار میاندوآب دیدار و گزارشی از فعالیتها و اقدامات این سازمان در شهرستان را ارائه نمودند.

به گزارش قوشاچای به نقل از روابط عمومی فرمانداری میاندوآب ،ناصرامیری فرماندار میاندوآب در این دیدار با تبریک سال جدید و سالروز افتتاح حساب ۱۰۰ حضرت امام خمینی (ره) و تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ضمن تجلیل از مهندس هادی رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان میاندوآب و مجموعه کارکنان این اداره به منظور خدمات قابل تحسین در بحث خدمت رسانی به روستائیان عزیز و اجرای پروژه های عمرانی در سطح روستا ها گفت: حضرت امام خمینی (ره) در همان سال های اولیه پیروزی انقلاب اسلامی به عمق محرومیت نقاط دور افتاده و مختلف کشور توجه داشتند و به منظور خدمت رسانی به اقشار محروم جامعه خصوصا در نقاط روستایی، این حساب در جهت حمایت از آنان افتتاح نمودند و تا کنون منشأ خدمات زیادی در سطح کشور بوده است.
فرماندار میاندوآب افزود: اکثر نهادهای انقلابی که به دستور امام راحل(ره) تاسیس شده اند به دنبال ارئه خدمات به مردم هستند ودستور امام راحل (ره) مبنی بر تاسیس بنیاد مسکن نشان از آینده نگری ایشان دارد و یکی از فرامین آن بزرگوار برای حمایت از محرومان و اقشار آسیب پذیر جامعه است.
وی گفت: اگر امروزه شاهد کاهش خسارات ناشی از وقوع زمین لرزه می باشیم به دلیل زحمات بنیاد مسکن در راستای مقاوم سازی مساکن به ویژه در مناطق روستایی می باشد.
وی با اشاره به خدمات بی شمار نظام جمهوری اسلامی به مردم شهرستان، ادامه داد: پیشرفت و توسعه میاندوآب در گرو تلاش بیشتر ما می باشد و باید با برنامه ریزی زمینه ارائه خدمات بیشتر به مناطق دور دست شهرستان را فراهم کنیم.
ناصر امیری با بیان اینکه خدمات رسانی به مردم را با اندیشه های سیاسی عجین نمی کنیم، خاطر نشان کرد: خدمات رسانی باید با اولویت بندی و براساس نیاز مردم ارائه شود.
وی با بیان اینکه اجرای طرح هادی در روستاها خدمت بزرگی به مردم می باشد، اظهار داشت: مقاوم سازی و بهسازی مساکن روستایی، اعطای وام های بلاعوض و قرض الحسنه از عملکرد های قابل تحسین و دفاع این نهاد خدمتگزار می باشد که باید رسانه ای شده و مردم عزیز کشورمان آگاهی کامل نسبت به این خدمات داشته باشند.
وی افزود: با توجه به فرموده مقام معظم رهبر مبنی بر حمایت از کالای ایرانی بنیادمسکن نیز این امر مهم را کما فی السابق در ساخت و سازهای خود مد نظر قرار خواهد داد تا شاهد رونق اقتصادی کشورمان باشیم و به امید خداوند متعال و همت مردم و مسئولین در آینده ای نزدیک شاهد برگزاری جشن اتمام مسکن محرومین و ریشه کنی فقر در کشور باشیم.