با کاهش ۴۱ درصدی تصادفات در محور‌های مواصلاتی میاندوآب، آمار مصدومین هم ۱۴ درصد کمتر شده است.

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: در سال گذشته ۳۳ مورد تصادف منجر به جرح با ۳۸ مجروح در داخل شهر رخ داده است و ۱۰ مورد تصادف منجر به جرح در محور‌های موصلاتی میاندوآب رخ داده است که موجب مصدومیت ۱۲ نفر و همچنین فوت یک نفر دیگر شده است.
سرهنگ شیخ نژاد ضمن اشاره به اینکه تصادفات و تعداد مصدومین در محور‌های مواصلاتی شهرستان میاندوآب در سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵ حدود ۵۵ درصد کاهش داشته افزود: آمار فوتی‌ها نسبت به سال قبل تفاوتی نکرده است.

کشف بیش از ۱۳ کیلو گرم مواد مخدر در میاندوآب

سرهنگ حسن شیخ نژاد گفت:بیش از ۱۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر در ایام نوروز دراین شهرستان کشف شد.
شیخ نژاد بیان کرد:از آغاز طرح نوروزی پلیس تا ۱۵ فروردین،۱۳ کیلو و ۷۸۱ گرم انواع مواد مخدر و ۹۰ هزار عدد قرص غیرمجاز کشف و ۴۹ نفر توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و تحویل مقامات قضایی گردید و همچنین ۱۷۲ نفر معتاد متجاهر به مراکز درمانی و کمپ‌های اعتیاد معرفی گردید.
فرمانده انتظامی میاندوآب ادامه داد: در طول این طرح ۵۲ هزار و ۴۰۰ نخ سیگار خارجی قاچاق و ۲۴۰ پاکت تنباکوی غیربهداشتی، ۶۹۴ ثوب البسه خارجی قاچاق در مجموع به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال کشف و در این راستا دو دستگاه خودرو توقیف و دو نفر متهم نیز دستگیر شد.

عملکرد راهنمایی و رانندگی شهرستان میاندوآب در طرح نوروزی

سرهنگ شیخ نژاد گفت: در طول طرح نوروزی، پلیس ۲۱۵ دستگاه خودرو و ۷۷ دستگاه موتورسیکلت را به دلیل داشتن تخلفات راهنمایی و رانندگی توقیف کرده است.

کاهش ۱۷ درصدی سرقت‌ها در میاندوآب

فرمانده انتظامی میاندوآب به سرقت‌های انجام شده در ایام نوروز هم اشاره کرد و گفت:۱۵ فقره سرقت در این ایام رخ داده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۷ درصد کاهش را نشان می‌دهد.
وی ادامه داد: در طول تعطیلات نوروز ۱۱۹۳ مورد تماس با مرکز ۱۱۰ انجام شده است که ۵۴۰ مورد عملیاتی و ۶۵۳ مورد نیز توسط همکاران حاضر در مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ راهنمایی و ارشاد گردیده است.

انتهای پیام/خ

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان