خبرهای ویژه

» شهرستان » تاکید رئیس شورای شهر میاندوآب بر ساماندهی زرینه رود و ایجاد فرصتهای شغلی برای جوانان و درآمدهای پایدار برای شهرداری

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۴:۲۳

 کد خبر: 12293

درنشست مشترک شورای شهر با نماینده مجلس مطرح شد:

تاکید رئیس شورای شهر میاندوآب بر ساماندهی زرینه رود و ایجاد فرصتهای شغلی برای جوانان و درآمدهای پایدار برای شهرداری

نشست مشترک اعضای شورای شهرمیاندوآب با محبی نیا نماینده مجلس شورای اسلامی جهت طرح مسائل ومشکلات مدیریت شهری برگزار شد.

تاکید رئیس شورای شهر میاندوآب بر ساماندهی زرینه رود و ایجاد فرصتهای شغلی برای جوانان و درآمدهای پایدار برای شهرداری

فخرالدین آذریان در نشست مشترک اعضای شورای شهر،شهردار و مجموعه شهرداری  با محبی نیا نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با ارائه درخواست های شورای شهر از وی، اظهار داشت: طرح ساماندهی رودخانه زرینه رود یکی از موضوعاتی است که درخواست پیگیری را داریم.

رئیس شورای شهر میاندوآب افزود: ساماندهی رودخانه زرینه رود میاندوآب می تواند به عنوان فضای گردشگری و نیز منبع درآمد مستمر برای شهرداری تبدیل شود و باید در اولویت قرار بگیرد و هر چه سریعتر پیگیری شود.

وی به اهمیت حل موضوع دفن پسماند شهری اشاره کرد و گفت: روی این موضوع همه حساسیت لازم را دارند و این موضوع به صورت علمی در حال حل شدن است.

آذریان به بدهی شهرداری میاندوآب به امور آب اشاره و تصریح کرد: این موضوع که از دوره های قبل گریبانگیر شهرداری شده است، امیدواریم با همکاری و دستورات لازم حل شود.

رئیس شورای شهر میاندوآب با تاکید بر اینکه بدهی شهرداری به تامین اجتماعی باید حل شود و امیدواریم با هماهنگی و رایزنی با مسئولان کشوری در این زمینه چاره اندیشی شود، اظهار کرد: این موضوع در مورد همه کارکنان و کارگران و به ویژه کارکنان آتش نشانی امری ضروری ولازم است.

وی ایجاد شعبه بانک شهر را دیگر درخواست شورای شهر از نماینده مجلس عنوان کرد و افزود: بانک شهر اگر در میاندوآب ایجاد شود؛ در آن صورت فرصت مناسبی برای مجموعه شهرداری و شهروندان برای بهره گیری از خدمات ایجاد می شود.

 

آذریان  با اشاره به اینکه برخی از شهرها به قطب اقتصادی تبدیل شده اند و میاندوآب نیز از این پتانسیل برخوردار است تا به قطب تجاری تبدیل شود، گفت: ایجاد بازارچه های محلی و تجاری در میاندوآب، سبب رونق اشتغال زایی و درآمدزایی برای شهر و شهرداری می شود.

رئیس شورای شهر میاندوآب در پایان با بیان اینکه آتش نشانی از کمبود امکانات در مضیقه است، تصریح کرد: نردبان آتش نشانی یکی از ملزومات برای آتش نشانی میاندوآب است که در دیداری که با وزیر کشور داشتیم این موضوع را آنجا هم مطرح کردیم و امیدواریم پیگیری های لازم انجام گیرد.

 

منبع زرین خبر


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : شهرستان , عناوین برجسته
ارسال دیدگاه