جلسه شورای اسلامی شهر میاندوآب عصر امروز به ریاست فخرالدین آذریان و حضور تمامی اعضای شورا و همچنین شهردار وبرخی مسئولین واحدهای شهرداری برگزار شد.

جلسه شورای اسلامی شهر میاندوآب عصر امروز به ریاست فخرالدین آذریان و حضور تمامی اعضای شورا و همچنین شهردار وبرخی مسئولین واحدهای شهرداری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه فخرالدین آذریان با ارائه گزارشی از فعالیتهای مرتبط شورای شهر و جلسات برگزار شده ،از اقدامات شهردار منتخب در روزهای آغازین حضورش درشهرداری تقدیر کرد وگفت:با تمام قدرت از شهردار حمایت میکنیم و دست او را برای در آمدزایی وانجام اقدامات عمرانی بازگذاشته ایم ولی این به معنای این نیست که چشم وگوش خود را ببندیم و از ابزارهای نظارتی خود استفاده نکنیم.

وی افزود: دراین مدت کوتاه روزنه های امید درعملکرد دکتر ملکی مشاهده می شود و اقداماتی همچون تغییر شیفت نیروهای خدماتی تنظیف شهری ،رفع سد معبر،لکه گیری معابر و… قابل تقدیر است البته تاکید ما براین است که ایشان تصمیمات خود را با قاطعیت بگیرند و ما نیز باتوجه به اینکه گذشته چراغ راه آینده است از اختلافات گذشته درس گرفته ایم و بهمین خاطر نخواهیم گذاشت هیچ خللی واختلافی در روابط شورا وشهردار بوجود آید.

رئیس شورای شهرمیاندوآب تصریح کرد: هدف ما ایجاد گشایش در مسائل مالی شهرداری است و ان شالله با تعامل مناسب و رایزنیهای فرادستی بتوانیم مشکلات شهرداری میاندوآب را در زمینه تامین اعتبارات برطرف کنیم .

وی همچنین از اعضای شورای شهر خواست در وقت اداری  به اتاق شهردار مراجعه نکنند و درساعات غیراداری مراجعه کنند تا در وقت ملاقات کنندگان وشهروندان بتوانند مردم با شهردار محترم مسائل خود را به راحتی مطرح کنند.

 

در ادامه مرتضی نجفی عضو شورای شهر میاندوآب نیز خواستار توجه جدی به بروز رسانی مالی شهرداری شد و گفت: ار فکر فله ای خارج شویم ،بفکر بروز رسانی مسائل مالی شهرداری باشیم ،با این وضعیت فعلی قطعا گرفتار خواهیم شد.

نجفی افزود : چند ماه است کارگران شهرداری حقوق نگرفته اند و بندگان خدا وضعیت زندگی شان مختل شده است ،باید همت کنیم و هرکداممان برای درآمدزایی شهرداری را حمایت وکمک کنیم و بجای اینکه در مسائل ریز و کوچک گیر کنیم ،دنبال جذب اعتبار و در آمد زایی باشیم تا لاقل مشکل حقوق کارگران را حل کرده باشیم.

 

غیب الله رحیمی دیگر عضو شورای شهر نیز از رایزنی خود با محبی نیا نماینده مجلس برای برگزاری یک نشست مشترک جهت طرح مشکلات شهرداری خبر داد و ابراز امیدواری کرد با جمع بندی مسائل ومشکلات شهرداری از طریق نفوذ نماینده مجلس رایزنی های لازم با مسئولین کشوری صورت پذیرد.

داریوش عسگری عضو شورای شهر میاندوآب در تذکری جالب خواستار توجه به اصول نگارش در مکاتبات شهرداری شد و پیشنهاد جذب یک ویراستار برای برطرف کردن اشکالات املایی ونگارشی نامه ها وصورتجلسات در شهرداری شد.

درادامه با ورود به دستور جلسه ،اعضای شورای شهر متفق القول خرید وتجهیز کارخانه آسفالت جدید شهرداری را تصویب کردند وشهرداری را ملزم نمودند که در اسرع وقت اقدام نماید.